Randevu Al

Hakkımızda

2003’ten beri Bağdat Caddesinde hizmet veren Asya Özen Nail Art & Beauty yıllardır sektöründe elde ettiği deneyimlerle, profesyonel manikür & pedikür, batık ve nasır problemlerinin çözümü, kalıcı oje ve nail art konusunda bay ve bayan müşterilerine Bağdat Caddesi’nde hizmet vermektedir. Sizler de deneyimli ekibimizin özel çalışmalarından yararlanmak için randevu almayı unutmayın!

HİZMETLERİMİZ

 • Manikür/Pedikür

  Manikür pedikür, el, ayak ve tırnaklarımızın sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olması için, periyodik olarak yaptırdığımız profesyonel bir uygulamadır.

 • Kalıcı Oje

  Kalıcı oje, oje sürmeyi sürekli olarak gerçekleştirilmesi gereken bir zorunluluk olmaktan kurtarır. Kalıcı oje, gündelik hayatta oje sürmeye vakti olmayan kadınların ilgi duyduğu estetik uygulamalardan biridir. 

 • Kalıcı Makyaj

  Kalıcı makyaj parlak ve yüzeysel görünen normal makyaja oranla daha doğal görünür. Bunun yanı sıra makyajı tazeleme, yenileme, ekleme gibi dertler ortadan kalktığı gibi zaman ve para tasarrufu da sağlar.

 • Erkek Manikür/Pedikür

  Manikür ve Pedikür sadece kadınlar için değildir… Temiz ve bakımlı gözükmek isteyen, dış görünüşüne önem veren erkeklere deneyimli manikür ve pedikür uzmanlarımızla özel manikür hizmetleri sunuyoruz!

 • Ağda

  İstenmeyen Tüylerden Kurtulmak için ASYA ÖZEN NAILART & BEAUTY Güzellik Salonu Profesyonel Ekibimiz İle Sizlere Ağda Alanında Hizmet Sunmaktadır.

 • Makyaj

  İstanbul Günün yoğun koşuşturmacası arasında hızlı ve kusursuz bir makyaj yapmak zorlayıcı olabiliyor. Profesyonel ekibimiz ile arzu ettiğiniz makyaj stilini cildinize yansıtıyoruz.

Hotline
+905439201697